Doktor Jarosław Kędziora

Drodzy Pacjenci!

Pragniemy z radością poinformować, że jeden z naszych specjalistów – lek. med. Jarosław Kędziora obronił pracę doktorską pt.: „Zmiany stężenia biomarkerów uszkodzenia mózgu u pacjentów z krwotokiem podpajęczynówkowym z pękniętego tętniaka” i tym samym otrzymał tytuł doktora nauk medycznych.

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych „Medycyna Bólu” w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Na co dzień dr Kędziora pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Jana Mikulicza – Radeckiego we Wrocławiu w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii, w naszym centrum zaś zajmuje się diagnozowaniem
i leczeniem bólu przewlekłego.

 

Dr Kędziora ceniony jest wśród Pacjentów za fachowość, duże zaangażowanie i empatię, na co potwierdzenie można znaleźć w wystawianych opiniach:

„Po kilku latach bólu, gdzie kilka ostatnich miesięcy to była już walka z wiatrakiem, zapisałam się do pana doktora. Wizyta trwała 1:45h, wywiad był rzetelny, porada zrozumiała, objaśniona i omówiona. Dobrano leki, ustawiono dawki, wszystko rozpisano czytelnie i zrozumiale. Lekarz odpowiedział na wszystkie pytania wyczerpująco. Świetny fachowiec, cierpliwy, empatyczny i dokładny. Po 12 godzinach od wizyty i dostosowaniu się do zaleceń ból minął jak ręką odjął. Naprawdę warto!”

„Bardzo dobry lekarz. Człowiek z dużą empatią oraz wiedzą. W trakcie wizyty dowiedziałem się wszystkiego o co zapytałem. W 100%- ach wyczerpująco. Doktor się nie spieszy i na wszystko odpowiada tak aby pacjent zrozumiał. Wizyta trwała 2 godziny. To też chyba dużo wyjaśnia. 100% polecam doktora Kędziorę.”

Jesteśmy dumni, że dr Kędziora jest częścią naszego zespołu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zarówno zawodowych jak i prywatnych!

Wszystkich Państwa, którzy chcieliby skorzystać z pomocy naszego specjalisty, zapraszamy do rejestracji telefonicznej (71 757 11 11) lub online.