Zbigniew Cichoński

W zawodzie praktykuje od 2004 roku. Doświadczenie zdobył pracując kilka lat w WZSOZ we Wrocławiu, a następnie prowadząc indywidualną praktykę.

Zajmuje się głównie następstwami wypuklin i przepuklin krążków międzykręgowych u pacjentów pourazowych, a także rehabilitacją sportowców (zapobieganie kontuzjom, przygotowanie przed treningami i zawodami, leczenie zastarzałych urazów oraz aktywne uczestnictwo w procesie przygotowania motorycznego).

Stosuje zabiegi przeciwobrzękowe u pacjentek po mastektomii (manualny drenaż limfatyczny, bandażowanie kończyny, kinesiotaping w obrzękach limfatycznych).

Pracuje także z pacjentami geriatrycznymi po udarach krwotocznych i niedokrwiennych i dotkniętych chorobami degeneracyjnymi układu nerwowego (choroba Parkinsona, zespoły para parkinsonowskie, choroba Alzheimera).

W swojej praktyce stosuje również pełne spektrum zabiegów elektroterapii i ultradźwięków – bardziej tradycyjnych, sprawdzonych i skutecznych form pomocy, działających przede wszystkim przeciwbólowo i przeciwzapalnie.