O nas

Ból jest codziennym towarzyszem milionów Polaków. Na przewlekłe dolegliwości bólowe skarży się co czwarty dorosły, natomiast z bólem pleców zmaga się ponad 80% z nas. Ból utrudnia wykonywanie najprostszych czynności, odbiera przyjemność z uprawiania sportu (lub wręcz to uniemożliwia), zmusza do zażywania coraz większej ilości tabletek. Wiele osób jest przekonanych, że z cierpieniem nie da się wygrać i trzeba się do niego przyzwyczaić. My wiemy, że to nieprawda. Dlatego stworzyliśmy AnalgoMed – integracyjne centrum leczenia bólu we Wrocławiu.

Zespół naszych ekspertów tworzą wybitni specjaliści z zakresu nieinwazyjnych i inwazyjnych metod terapeutycznych leczenia bólu przewlekłego. Bazujemy na najnowszych osiągnięciach medycyny, które z powodzeniem są stosowane w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej, a teraz są dostępne także w Polsce.

Już teraz umów się na indywidualną konsultację w AnalgoMed. Nie zgadzaj się na cierpienie!
Sprawdź, co o nas piszą inni.

W ramach centrum leczenia bólu funkcjonują również poradnie specjalistyczne, wspierające naszych specjalistów i dające pacjentom możliwość konsultacja a także leczenia w zakresie: ortopedii, chirurgii onkologicznej, neurologii, pulmonologii, endokrynologii.
 

Pragniemy również poinformować, że jesteśmy Partnerem Wrocławskiej Karty Seniora.

 

Ul. Powstańców Śląskich 95 (Sky Tower) 53-332 Wrocław

Zobacz na mapie