Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 15.02.19r. Placówka będzie czynna w godzinach 08:00-16:00

Medyczne uśmierzanie bólu - nieinwazyjne i inwazyjne

Metody medyczne stosujemy zarówno w przypadku bólu ostrego (np. po urazach), jak i przewlekłego (dolegliwości stawowe, stany zapalne). Celem jest zminimalizowanie lub całkowita eliminacja bólu oraz przyspieszenie właściwego leczenia. Stosujemy blokady lecznicze, blokady diagnostyczne i blokady prognostyczne oraz inne nowoczesne metody medyczne, które pozwolą Ci natychmiast poczuć wyraźną poprawę i pożegnać cierpienie.

Fizjoterapia i leczenie rehabilitacyjne

Jest to metoda stosowana przede wszystkim w przypadku dolegliwości stawowych, stanów zapalnych i urazów. Można tutaj wymienić ból spowodowany schorzeniami kręgosłupa, dyskopatią czy rwą kulszową, jak również kontuzjami mięśni i ścięgien. Fizjoterapia i rehabilitacja przynoszą znakomite rezultaty zarówno u osób młodych i aktywnych, jak i tych w podeszłym wieku. Naszym celem jest przywrócenie jak najpełniejszej sprawności oraz umożliwienie samodzielnego funkcjonowania bez bólu.

Ocena psychologiczna i psychoterapia

Ból bardzo często rodzi się w psychice i nie jest związany wyłącznie z konkretnymi dolegliwościami fizycznymi. Dlatego w Analgomed stosujemy także metody niefarmakologiczne, których celem jest nauczenie Pacjenta, jak kontrolować myślenie o bólu. Pomożemy Ci odzyskać równowagę psychiczną i zaakceptować swoje ograniczenia. Ból nie będzie już mieć decydującego wpływu na Twoje życie.